Scholeksters

Scholeksters zijn vaak aan het water te vinden, op zoek naar zeebanket.
Maar deze keer liepen ze heerlijk op hun gemakje te wandelen,

Scholekster (1)

en te genieten van de schepen die voorbij voeren.

Waterweg

Kijk daar heb je Willem, die is wezen vissen.

Scholekster (3)

Gezellig zo met z’n drietjes toch?

Scholekster (2)

33 gedachten over “Scholeksters

  1. Weer een prachtige reeks van deze scholeksters met leuke tekst erbij 🙂 Met foto 3 als toppertje!
    Fijne avondgroetjes en slaap lekker

    Like

  2. Hoi Ed,
    het zijn ook echt hele mooie vogels.
    Leuk zoals je deze hebt vereeuwigd en je teksten zijn er heel leuk bij hahahaha….
    Lieve groetjes, Helma

    Like

  3. Prachtige foto’s van deze zich prima vermakende Scholeksters broertje, de foto van “Willem” wint het bij mij, mooi gevangen in de vlucht. Een heel dikke kus van je zus Ann.

    Like

  4. Prachtig zijn ze Edward ze lopen ook vaak op grasland te peuren naar wormpjes etc Jaren geleden vertelde mij iemand dat ze ook vaak BONTE PIETEN worden genoemd. Tegenwoordig zie je ze ook in de stad en broeden ze op daken van kantoor panden. !

    Like

  5. Heerlijk om zo langs die waterkant te lopen…ook als fotograaf….ik neem aan dat er wel elke dag iets te zien is. Deze keerde scholeksters…op zoek naar het banket. Mooie opname Edward.

    Like

  6. Scholeksters zijn prachtige vogels en maken ook schitterende geluiden. Je ziet ze niet overdreven vaak. Niet zo vaak als b.v. meeuwen. Je hebt ze prachtig vast weten te leggen met je camera.👍

    Like

  7. Scholeksters zijn mooie beesten te zien aan de waterkant. Wat hebben grote snavel. Mooie foto’s Edward. Alvast fijn weekend.

    Like

Reacties zijn gesloten.